Sohbetcafe.com sohbet odaları, sohbet chat muhabbet http://www.sohbetcafe.com Sohbetcafe.com kaliteli sohbet odaları, sohbet chat muhabbet 20.10.2017 08:03:27 +0000 Aycicek tr-tr hourly 1 http://www.sohbetcafe.com/haber-yeni-swarm-virusu-155.html http://www.sohbetcafe.com/haber-yeni-swarm-virusu-155.html 07.01.2017 <![CDATA[Yeni Swarm Virüsü]]>

Swarm Virüsü

Son günlerde swarm kullanıcıların başı oldukça dert de.

Gittiğiniz mekanlarda check-in yaptığınızda vakit kaybetmeden çokca arkadaşlık teklifi mi alıyorsunuz ? ve bunların tamamı profil resimli bayanlar mı? O halde bu konuyu dikkat ile okumanızı tavsiye ediyoruz.

Geçtiğimiz günler içerisinde Türkiye nin ünlü yazılımcıları tarafından geliştirilmiş bireysel robotlar sayesinde profil resimlerine varana kadar yüklenmiş, gerçek görünümlü swarm kullanıcıları üretilmeye başlandı.

Bu robotlar Türkiye nin tüm bölgelerinde, en çok ziyaret edilen mekanlar içerisinde check-in yaparak, mekan içerisinde bulunan tüm kullanıcılara arkadaşlık isteği gönderiyor.

Arkadaşlık isteklerini kabül ettiğiniz kullanıcılar tarafından çok geçmeden bir mesaj almış olacaksınız. Bu mesaj içerisinde yer alan metinler ise aşağıda listelenmektedir

 • bu facebook senin mi ? resimlerde hep sen varsın
 • Senin adına facebook hesabı açmışlar sanırım hep senin resimlerin var
 • Bu resimde iç çamaşırlarım gözüküyor mu bi bakarmısın
 • Bu resimi profil resmim olarak kullanmalı mıyım ?
 • swarm virüs

  Ve mesajların sonun da mutlaka bir link göreceksiniz, peki ya bu linke tıklarsak ne olur ?

  Bu durumda pek korkulacak birşey yok, çünkü tamamen kullanıcıların site ziyaretinden para kazanmak için yapılmış bir sistem ile karşı karşıyayız, link içerisinde herhangi bir virüs bulunmamaktadır. Zaten hangi link olursa olsun, tıklama ile telefonunuza bir virüsün yüklenmesi mümkün değildir.

  Telefon güvenliği için android ve ios haddinden fazla iyi çalışmaktadır. Daha öncesinde bu linklere tıklamış olsanız dahi, korkulacak birşeyin olmadığını söyleyerek içinize biraz su serpelim.

  Tabi bu tür virüslerin yüzünden swarm kullanıcıları son günlerde oldukça azalmaya başladı, herkes telefonlarından swarm uygulamasını tek tek siliyor.

  Swarm dan gelen ilk tepki ise, şuan için arkadaşınızın arkadaşlarına mesaj atmayı yasaklaması oldu. Evet yanlış duymadınız, swarm uygulaması içerisinde şuan da arkadaşınızın arkadaşınıza mesaj gönderemiyorsunuz. Bunu güvenlik için yaptıklarını belirtseler de, büyük bir kullanıcı kaybı yaşayacakları aşikar.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-turkce-chat-sohbet-154.html http://www.sohbetcafe.com/haber-turkce-chat-sohbet-154.html 11.10.2016 <![CDATA[Türkçe Chat Sohbet]]>

  Uzun yıllardan beri hayatımızın içinde olan internet, kullanımı kolaylaştıkça ve yaygınlaştıkça yeni arkadaşlıkları ve yeni iletişim yöntemlerini beraberinde getirdi. İnternetin kolaylığı ve ulaşılabilirliği sayesinde insanlar internet üzerinden Chat yani sohbet sitelerine ve uygulamalarına bağlanabilmekte ve Türkçe Chat Sohbet edebilmektedir.

  Dünyanın Bir Ucundan Diğer Ucuna

  Türkçe Chat yani sohbet siteleri ve uygulamalarını kullanarak oturduğunuz yerden dünyanın bir diğer ucunda bulunan insanlarla iletişime geçmeniz internet sayesinde çok kolay. Farklı dillerde de sohbet edebileceğiniz yabancı insanlarla bilgi alışverişinde bulunabilir, kültürünüze kültür katabilir, paylaşım yapabilir hatta arkadaşlık bile kurabilirsiniz.

  Teknolojinin güzel nimetlerinden biri olan akıllı telefonlar sayesinde akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz onlarca farklı Chat yani sohbet uygulamasını kullanarak yeni insanlarla tanışma imkânına sahip olabileceğimiz bundan otuz ya da kırk yıl önce kimin aklına gelirdi, öyle değil mi?

  Uzmanlar Uyarıyor, Sosyalliği Tehdit Ediyor

  Uzmanlara göre internet üzerinden yeni insanla tanışıp onlar ile Chat yapmak kişilerin sosyal hayatlarını olumsuz yönde etkiliyor. Uzmanların vurguladıkları bir diğer önemli nokta ise kişilerin gerçek hayattan kopup da Chat uygulamasında ya da web sitesinde tanıştığı insanlarla sanal bir dünyanın içine kapılma tehlikesinin bulunması. Chat uygulamalarını gereğinden fazla kullanan insanların gerçek hayat ile yüzleşmekten kaçındıkları, kurdukları sanal arkadaşlıklar ve sanal sohbetler ile kendilerini sanal bir dünyaya esir ettikleri düşüncesi yapılan araştırmaların gün yüzüne çıkardığı acı bir gerçek.

  Son zamanlarda Facebook, Whatsapp gibi sosyal medya platformlarının akıllı telefonlar için hazırlamış oldukları Chat uygulamaları sayesinde listenize eklemiş olduğunuz arkadaşlarınız ile internet üzerinden Chat yapmak yani sohbet etmek oldukça revaçta. Yeni arkadaşlıklar edinmek, günlük hayatın yoğun temposundan bu sayede kurtulmak kulağa son derece cazip gelse de "Azı karar çoğu zarar" atasözünü de akıllarda tutmalıyız.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-ucretsiz-chat-yap-153.html http://www.sohbetcafe.com/haber-ucretsiz-chat-yap-153.html 10.10.2016 <![CDATA[Ücretsiz Chat Yap]]>

  Ücretsiz chat kanallarında, genelde tanımadığınız bir kişi ile muhabbet içerisine girersiniz. Tanımadığınız kişi ile yaptığınız chat, biraz tehlikeli olabilir. Şimdi sizlerle iş için kullanabileceğiniz ya da yalnızca eğlence için kullanabileceğiniz Ücretsiz Chat Yap programlarına bakalım.

  Sohbetcafe: Tüm dünya tarafından ücretsiz sohbet programı olarak kabül görmüş aynı zamanda bir çok birlikteli hatta evliliklerin gerçekleşmesine vesile olan internet sitesidir. Sohbet odaları şeklinde giriş yapabilirsiniz.

  Omegle: Birçok kamera şakasında da kullanılan chat programı omeglede, bazı programları kullanarak kendiniz yerine herhangi bir kişinin videosunu koyarak insanlara şaka yapabilirsiniz. Birçok videoda da omeglede yapılan komik şakaları görebilirsiniz. Ayrıca bu chat programı aslında bir sitedir. Yani bir chat sitesi olup, indirilmesi gerekmez.

  MeowChat: MeowChat, bir sürü sapık kişiyi bulabileceğiniz ücretsiz bir chat programıdır. Yurtdışı ya da yurtiçi kişi aramalarında bulunup önünüze çıkan insanlar ile muhabbet açarak chat yapabilirsiniz. Eğer önünüze çıkan insan ile chat yapmak istemiyorsanız, çarpı işaretine basarak başka birine geçebilirsiniz.

  Skype: Skype, insanlar ile görüntülü ya da görüntüsüz chat yapmanıza olanak sağlayan bir chat programıdır ve kesinlikle ücretsizdir. Bilgisayarda kullanılabildiği gibi, telefonunuza da indirebilirsiniz.

  BeeBEEP: Bu chat programı, basit ve güvenli olduğunu söyler. Dosya veya herhangi başka bir şeyi karşıdaki kişiye rahatlıkla gönderebilirsiniz. Tüm modern işletim sistemlerini desteklediğini vaat eder.

  ICQ: Bir chat programıdır ve ücretsizdir, bir zamanlar çok fenomen olan bu sistemi son zamanlarda kullananlar oldukça azaldı.

  Flock: Kullanımı zor ya da karmaşık programların iş yerinde size vakit kaybettirmesinden usandıysanız, bu uygulama sizin için ideal olabilir. Oldukça basit olan bu uygulamayı hem bilgisayar üzerinden hem de telefonunuzda kullanabilirsiniz. İş yeri ağınızdaki diğer kullanıcılar ile birebir mesajlaşabilirsiniz.

  Zulip: Zulip, ücretsiz ve iş arkadaşlarınız ile bağlantıda kalmak için kullanabileceğiniz basit bir uygulamadır. Sohbetleri konu bazında ayırabilen uygulamayı, beğenebileceğinizi düşünüyorum.

  Slack: Video ya da resim gönderebileceğiniz ücretsiz ve basit olan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Takım içi mesajlaşma gibi göze çarpan özellikler sunar.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-ingilizce-chat-kanali-152.html http://www.sohbetcafe.com/haber-ingilizce-chat-kanali-152.html 08.10.2016 <![CDATA[İngilizce Chat Kanalı]]>

  İngilizce Chat Kanalı nedir yahu? Türkçe bize yeter Türkçe dünyanın en zor dillerinden biri diyorlar bu bize yeter diyorsunuz. Yıl artık İngilizce yılı İngilizce senelerdir peşimizden gelen Türkiye’de büyük bir sorun haline gelmiş dillerden biri olmakla beraber kolay ve mutlaka öğrenilmesi gereken dillerden biridir. İngilizce benim ne işime yarar demeyin öğrenin öğretin. Maalesef eğitim-öğretim hayatı boyunca İngilizce konusunda başarılı olamamış bir insanım.

  Hep şöyle söylerdim ben anlıyorum ama cevap veremiyorum bunu söyleyerek işin içinden sıyrılırdım yapmayın Allah aşkına çocuklar haldır haldır İngilizce kelimeler öğreniyor azıcık hırslı olalım değil mi. Yapmanız gereken basit aslında benim gibi eğitim hayatında başarılı olamamışsanız pratik yapmalısınız. Benim yazları otelde çalışma imkânım olduğu için pratik yapma şansını yakaladım ben çalışmıyorum kardeşim nasıl öğreneceğim diyorsanız gelin internete artık o kadar kolay ki her şey fazla zamanınızı çalmaz emin olabilirsiniz.

  Her gün değil haftada bir kaç saat ayırsanız sizin yararınıza olacaktır emin olabilirsiniz. Evet, daha açık ve kolay seçenek sunayım size internetin nimetlerinden faydalanmanızı öneriyorum. Öylesine hazırlanmış değil kesinlikle o kadar sağlam İngilizce öğreten sizi pratik yapmaya davet eden İngilizce Chat kanalları var. Bunlar İngiliz kadınlarla seviyesiz sohbetler değil aksine size İngilizce öğretip pratik yapma hakkı kazanıyorsunuz. Araştırıp baktığınızda çoğu sitede dolu dolu açıklamalar daha doğrusu sizi tatmin edecek yazılar yazılmıştır.

  Bunlara tamamen güvenin demiyorum tabi ki ama ben internetten yazar araştırıp öğrenirim diyorsanız bunu bir siteyle desteklemeniz gerekiyor. Ezberle İngilizce öğrenilmez he evet kelimeler öğrenilir ama sadece kelimeler sadece kelimelerle konuşamayacağınıza göre dediğim gibi pratik yapmanızda fayda var. Sizlere böyle imkânlar sunulmuşken geri tepmeyin derim en azından deneyin deneyinki faydası var mı ona bakın. Ben size bunu içinizi rahatlatmak için söylüyorum kesinlikle kullanmanızı kısa sürede İngilizceyi öğreneceğiniz de hatta İngiliz aksanıyla bile konuşabileceğinize inanıyorum seçim sizin kullanın derim.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-sohbet-siteleri-guvenli-midir-151.html http://www.sohbetcafe.com/haber-sohbet-siteleri-guvenli-midir-151.html 08.10.2016 <![CDATA[Sohbet Siteleri Güvenli Midir?]]>

  Sohbet, insanların birbirleriyle iletişim kurmalarını sağlamak anlamına gelmektedir. Teknolojinin ve bununla birlikte sanal gerçekliğin çok yaygın olduğu günümüzde farklı amaçlar güden sohbet siteleri ortaya çıkmıştır. Sohbet sitelerinde, karşılıklı konuşma dediğimiz iletişim biçimi, internet ortamı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Durum böyle olunca insanların aklına sohbet sitelerinin güvenli olup olmadığı sorusu gelir. Öncelikli olarak sohbet sitelerinde aktif bulunmak için kayıt olunur. Bu kayıt sırasında kullanıcının kişisel bilgilerinden bazıları istenir.

  Peki, Sohbet Siteleri Güvenli Midir Güven konusuna ilk olarak burada değinmemiz mümkündür. Çünkü kullanıcıların doğru bilgileri verip vermedikleri ve doğru profili oluşturup oluşturmadıkları teyit edilmesi zor bir konudur. Kullanıcı siteye giriş yapar. Ve bundan sonrası için bazı sohbet siteleri görüntülü sohbet, bazıları ise yalnızca mesajlaşma yoluyla sohbet içeriği barındırır. Görüntülü sohbet, daha güvenilir olarak nitelenebilir. Ancak görüntülü sohbetin güvenli olup olmadığı konusu da iki kısımda incelenirse ilk olarak "görüntülü sohbet ederken görüntüm kayıt altına alınır mı?" sorusuna değiniriz. İkinci olarak ise "karşımdaki insan gerçek mi?" sorusunu ele alırız. İlk bakışta saçma gelen bu cümle, esasında içerisinde tehlike barındırır.

  Karşınızdaki insan düzenlenmiş bir bilgisayar programı ile görmüş olduğunuz insandan başka bir kişi olabilir. Sohbet sitelerinde yazışmanız esnasında dikkat etmeniz gereken diğer husus ise, kişisel ve özel bilgilerinizi sohbet ettiğiniz kişiyle paylaşmamanızdır. Sizin karşınızdaki insanla paylaşacağınız bilgilerden dolayı üzerinize herhangi bir borç doğması durumunda sohbet sitesinin sahipleri sorumluluk kabul etmeyebilir. Ve yükümlülük altına girmeyebilirler. Sohbet siteleri farklı amaçlarla kurulmuştur. Bazısı dostluk kurmak, arkadaşlıkta bulunmak amacı taşırken, bazısı ise ilişki kurmak amacı taşır.

  Özellikle yaşı 18in altındaki bireylerin bu sitelere kaydolması zararlı sonuçlar doğurabilir. Kim olduğunu bilmediği bir kişiye güvenip, bu siteler üzerinden buluşma girişiminde bulunan insanların iyi niyeti kullanılabilir. Bu nedenle sohbet sitesinin güvenli olup olmaması, yeterli denetlemelerden sonra üye alımı yapıldığının bilinmesi, üyelerinin kimlik bilgilerinin kurucu sohbet sitesinde bulunması büyük önem arz etmektedir. Yeterli önlemleri almış bir sohbet sitesi ve bilinçli bireyler ile bu siteler bireylere istedikleri sosyal ortamı sağlama açısından faydalı olacaklardır.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-mobil-sohbet-150.html http://www.sohbetcafe.com/haber-mobil-sohbet-150.html 29.09.2016 <![CDATA[Mobil Sohbet]]>

  Teknolojinin gelişmesinin ardından insanlar büyük cihazlardan uzaklaşıp daha çok ellerine uygun ve hafif olan aletlere yönelmeye başladılar. Tıpkı tüplü televizyonlardan ince led ekranlı televizyonlara dönüşüm sağladığımız gibi her an yeniliklere ayak uydura biliyoruz. Dolayısıyla artık kocaman ekranlı masaüstü bilgisayarlar yada 19 inc lik bir laptop ile uğraşmaktan sa, yatağa yattığımızda bile elimizde tutabileceğimiz dışarı her çıktığımızda bize ağırlık yapmayan her an yanımızda gezdirebileceğimiz bir teknolojik alet gerekliydi. Bu kadar gelişimden sonra artık herşeyimizi bilgisayarlar yerine akıllı telefonlara emanet eder durumuna geldik.

  Eskiden sohbetleri hep mirc gibi programlar kullanarak bilgisayar üzerinden gerçekleştirirken şuan mobil sohbetler yapabiliyor konumuna geldik. Sohbet artık daha kolay ve taşınabilir duruma geldi, böyle olması herkes için daha kolay yapılandırılırken dilediğimiz gibi özgürce sohbet edebiliyor olduk. Üstelik buna birde isim vermişler, mobil sohbet denildiğinde ilk akıllarda canlanan telefon elinizde başka bir kişiyle sohbet ediyor konumunda olduğumuzdur. Telefonunuz ister android ister ios isterse symbia olsun bu sohbet ortamlarına katılabiliyorsunuz. Artık yeni programlar sayesinde bilgisayardan giriş yapmış olduğunuz siteler telefon ekranınızda otomatik olarak biçimlendirilmiş ve uyumlu hale getirilmiş olarak karşınıza çıkmaktadır. Responsive olarak adlandırılan bu işlem tüm mobil cihazların, bilgisayar ekranında görebileceği verilerin mobil cihazlarada ayrıştırılmadan yansıtılmış görüntü biçimlendirilmesidir.

  Sosyal ağların ağırlıklı olarak kullanıldığı son zamanlar da kendinizi ifşa etmeden yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız mobil chat tam aradığınız bir ortamdır. Çünkü bu ortam içerisinde binlerce farklı karakter, ve çok nezih insanlar yer almaktadır, uyum sağlayamadığınız kişiler olduğunda her zaman yeni alternatifler doğacaktır. Herkes ile anlaşamayacağımız bir gerçektir tabi buna etkenler eğitim ve görgü kuralları olduğu gibi yaşamış olduğunuz ilin bile etkisi vardır. Bundan sonra gelecek olan teknolojinin ne olduğunu merakla beklerken, sizleri de sohbet odalarımıza bekliyor olacağız.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-samsun-gunluk-kiralik-daire-149.html http://www.sohbetcafe.com/haber-samsun-gunluk-kiralik-daire-149.html 20.02.2016 <![CDATA[Samsun Günlük Kiralık Daire]]> Günümüz de artık oteller yerine daha çok kiralık eşyalı evler tercih edilmektedir. Bunun başlıca sebeplerinden öne çıkan ise daha nezik ve kendinizi rahat hissediyor olmasından kaynaklıdır. Kişilerin otellere bakış açısı gün geçtikce daha da değişkenlik gösterip güvensiz bulduklarından dolayı samsun kiralık ev seçimleri rekabetler de üst sıralara tırmanmış durumdadır. Sizlerinde samsun da günlük kiralık ev ihtiyacınız varsa, otellerde kalmak sizi sıkıyor ve kendi eviniz gibi rahat etmek istiyorsanız Samsun günlük kiralık ev internet sitemize girip yada 0544 441 00 55 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilir, dilerseniz kiralık evimize ait resimleri talep edebilir ve huzurlu bir tatil yapabilirsiniz. ]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-hesap-ayarlari-148.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-hesap-ayarlari-148.html 30.03.2014 <![CDATA[Facebook Hesap ayarları]]> Facebook ile ilgili tüm konuları videolu ve resimli anlatımlı olarak facebookhesap.com adresinde bulabilirsiniz. Facebook da bulunan sorunlarınıza yanıt veren bu site genel içeriği olan "facebookhesap" hakkında öne çıkmış bir facebook bloğudur.Başlıca konuları ise: Kapatılan facebook hesaplarının açılması, Kitlenen facebook hesaplarınızın tekrar nasıl aktif hale getirileceği, Facebook hesabı tamamen nasıl silinir yada dondurulur, Facebook ilişki durumu nasıl değiştirilir gibi konuları ele almıştır.]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-0544-441-00-55-samsun-gunluk-kiralik-ev-145.html http://www.sohbetcafe.com/haber-0544-441-00-55-samsun-gunluk-kiralik-ev-145.html 22.02.2014 <![CDATA[0544 441 00 55 Samsun Günlük Kiralık Ev]]> Samsunda 2+1 dairemizle hizmetinizdeyiz.

  0544 441 00 55

 • Misafiriniz var kalacak yeriniz mi yok ?
 • İş sebebiniz ile bir kaç günlük kalacak yer mi arıyorsunuz ?
 • Öğrencisiniz ve bursunuz mu çıkmadı ?
 • Tatil amaçlı samsuna geldiniz ve otellerde rahat olamıyormusunuz ? O halde tam size göre atakum/turkiş de medicalpark hastanesine 100mt. Tramvaya 200mt yakınında 2+1 eşyalı günü birlik evimiz her zaman sizinle.
 • Samsun Günlük Kiralık Daire
 • Randevularınız için telefon numaramız : 0544 441 00 55
 • ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-hesabin-gecici-olarak-kilitlendi-sorunu-cozumu-135.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-hesabin-gecici-olarak-kilitlendi-sorunu-cozumu-135.html 02.06.2013 <![CDATA[Facebook Hesabın geçici olarak kilitlendi Sorunu Çözümü]]>

  Facebooka bilgilerinizi doğru girdiğiniz halde ekranınıza " Hesabın geçici olarak kilitlendi" şeklinde bir yazı çıkabilir.

  Facebook hesab kilitlenmelerin nedenini ve çözümü hakkında bilgiler bu konu altında yer almaktadır.

  Facebook hesabınız neden kilitlenir ?

 • Facebook hesabınıza başka bir bilgisayardan giriş yapmış olabilirsiniz
 • Hesabınıza birisi giriş yapmaya çalışmış olabilir.
 • Email adresiniz ile şifre yenileme talebi oluşturmuş olabilir ve gelen bilgiler ile giriş yaptığınız bilgisayar farklı olabilir.
 • Çözümü ?

  Facebook email adresi ve şifrenizle giriş yaptığınızda karşınıza, "Hesabın geçici olarak kilitlendi. Kullandığın cihazı tanımıyoruz. Lütfen hesabını güvenli tutmak için birkaç güvenlik sorusunu cevapla." yazısını gördüğünüzde altdaki devam butonuna basınız.

 • Gelen ekranda muhtemel 2 seçenecek çıkacaktır.
 • Doğum tarihi bilgilerinizi isteyecektir, doğru girdiğinizde hesabınız tekrar aktif olacaktır.
 • Fotoğraflar ile arkadaşlarını tanı seçeneceği çıkacaktır, Arkadaşlarınızı fotoğraflarından tanıyarak geçerseniz hesabınız yine açılacaktır.
 • Eğer bu işlemlerden herhangi birisi çıkmıyorsa, en son giriş yaptığınız bilgisayardan hesabınıza tekrar giriş yapmaktan başka çareniz bulunmamaktadır.
 • ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebooka-yeni-bir-yerden-giris-yaptin-mi-cozuldu-134.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebooka-yeni-bir-yerden-giris-yaptin-mi-cozuldu-134.html 02.06.2013 <![CDATA[Facebook'a yeni bir yerden giriş yaptın mı? Çözüldü.]]>

  Son bir kaç ay içerisinde Facebookun almış olduğu güvenlik önemleri, hesapları çalmaya çalışan kişilerin çoğalmasıyla artmaya başladı.

  Yapılan en son güncellemede karşınıza birden "Facebook'a yeni bir yerden giriş yaptın mı?" ekranı çıkabilir veya bu yazı email adresinize düşebilir.

  Bu durumda endişelenmenize hiç gerek yok, çünkü birisi sizin facebook hesabınıza giriş yapmaya çalışmış ama facebook bu durumun önüne geçmiş demektir.

  Bu sadece böyle durumlar da değil, siz kendi bilgisayarınız haricinde başka bir yere bağlantı sağladığınızda da çıkabilmektedir.

  Facebookun son zamanlarda geliştirdiği sistem, sizin giriş yapmış olduğunuz tüm bilgisayarları kayıt altına almaktadır.

  Peki bu durumda ne yapabilirim ? Sadece sizden istenilen bilgileri doğru girmeniz ve işlem sonunda haberim yok bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

 • Sizden doğum tarihi bilginizi isteyebilir.
 • Güvenlik sorunuz varsa onu sorabilir.
 • Bu soruların cevabını doğru bildiğiniz taktirde hesabınız direk açılacaktır.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-skype-kayit-ol--skype-uyelik-acma-133.html http://www.sohbetcafe.com/haber-skype-kayit-ol--skype-uyelik-acma-133.html 15.05.2013 <![CDATA[Skype kayıt ol, skype üyelik açma]]>

  Msn Messengerin kullanımına son verildikten sonra sıkça kullanılmaya başlanan programların en üstünde skype yer almaktadır.

  Peki skype ye nasıl kayıt olunur ? Nasıl üyelik açılır ?

  Skype kayıt olmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

  İşlem 1

 • https://login.skype.com/account/signup-form Bağlantısına tıklayın
 • Bir facebook hesabınız varsa Facebook Hesabı Linkine tıklayıp facebookunuzdan izin ver dediğinizde hesabınız açılmış olacaktır.
 • Hotmail hesabınız veya eski msn hesabınız varsa Microsoft Hesabı yazısına tıklayıp hotmail bilgilerinizi girdiğinizde hesabınız açılmış olacaktır.
 • İşlem 2

  Eğer hiç bir hesabınız yoksa yine aynı site üzerinden istenilen bilgilerini doldurduktan sonra skype adresiniz otomatik olarak açılmış olacaktır.

  İşlem 3

  Bu en kısa yöntemdir.

  Facebook hesabınızla kayıt olmak için tıklayın

  Hotmail hesabınızla kayıt olmak için tıklayın

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-polat-alemdar-koltugunu-kime-birakiyor--129.html http://www.sohbetcafe.com/haber-polat-alemdar-koltugunu-kime-birakiyor--129.html 09.05.2013 <![CDATA[Polat Alemdar Koltuğunu kime bırakıyor ?]]> Ekranların vazgeçilmez dizisi olmayı başarak kurtlar vadisi pusu bu sefer Polat Alemdar'in yerimi bıracağım 2 kişi var cümlesiyle bir kez daha sallandı. Bu sözlerinden sonra Polat Alemdar diziye mi veda ediyor yoksa ekranlardan biraz uzaklaşacak mı sorusu canlandı herkesin gözünde. Tabi sorular sadece bunlarla bitmiyor, Poyraz verdiği emir ile Araz'dan Polat Alemdar'ı öldürmesini istiyor öldürecekmi ? Tüm sorularınızın 191. kurtlar vadisi pusu bölümünde.]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-hesabini-silme-tamamen-kapatma-117.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-hesabini-silme-tamamen-kapatma-117.html 22.04.2013 <![CDATA[Facebook hesabını silme tamamen kapatma]]> Facebook dan artık sıkıldınızmı, hesabınızı tamamen silmek mi istiyorsunuz ? O halde bu konumuz da facebook hesabınızı nasıl tamamen silebileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz. Bizlere gelen sorular içerisinde en çok yer alan sorular

  -Facebook hesabımı nasıl silerim ?

  -Facebook hesabını nasıl kapatırım ?

  Şeklinde sıralanıyordu.

  Facebook hesabınızı komple silmek için aşağıdaki adımları tek tek uygulamanız gerekmektedir.

  - Facebook hesabınıza giriş yapınız.

  - Bu linke tıklayınız

  -Karşınıza gelen ekranda hesabımı sil yazısına tıklayınız.

  -Açılan pencere içerisinde şifrenizi ve aşağıdaki görünen karakterleri giriniz.

  Artık facebook hesabınız silindi.

  Uyarı : Bu işlem geri alınamaz, lütfen tamamen karar verdikten sonra silme işlemini gerçekleştiriniz. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-yanlis-e-postasifre-kombinasyonu-114.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-yanlis-e-postasifre-kombinasyonu-114.html 22.04.2013 <![CDATA[Facebook Yanlış E-posta/Şifre Kombinasyonu]]> Facebook üzerinden hesabınıza giriş yapmaya çalışırken bu hata ile karşılaşmanız çok normal. Yazım hatalarının önüne geçmek için ürettikleri yeni sistem sayesinde bunların üstesinden gelmeyi düşünürken, kullanıcıları bilinçlendirme me sorunu ile de karşı karşıya kaldı. Sizde facebooka giriş sırasında ekranınızda "Yanlış E-posta/Şifre Kombinasyonu" hatası görürseniz sorununuz aşağıdakilerden birisidir. - Klavye üzerinde bulunan Caps-Lock tuşunu açık unutmuş olabilirsiniz. (Tekrar Caps-Lock tuşuna basarsanız düzelir.) - Şifreniz içerisinde türkçe karakterler bulunmuyorsa girdiğiniz tuş kombinasyonuna dikkat etmelisiniz (ı harfi yerine i yazma veya ö harfi yerine o harfi yazma gibi.) - Ek noktalama işaretlerini unutmuş olabilirsiniz (şifrenizin yanında bir kaç harf eksik yazmış olabilirsiniz.) - Shif tuşuna basarak şifrelerinizi giriyor olabilirsiniz.(Shif tuşu caps-lock tuşu ile aynı işlemi görür yani büyük harf yazar) - Şifreniz içerisinde bulunan büyük küçük harfleri tekrar kontrol ediniz. Eğer bütün bunları yaptınız ama hala giriş yapamıyorsanız, yeni şifre taleb etmekten başka çareniz bulunmuyor.]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-yedek-subaylik-sinavi-kalkiyor-mu--111.html http://www.sohbetcafe.com/haber-yedek-subaylik-sinavi-kalkiyor-mu--111.html 18.04.2013 <![CDATA[Yedek subaylık sınavı kalkıyor mu ?]]> 15 mayıs yedek subaylar için artık bir kabus olacak. Bu tarihten itibaren yedek subayları normal şartlarda Genelkurmay'lık seçerken, artık Milli Savunma Bakanlığı tarafından seçilecekler. Önceki düzenlemeler ile sınav tarihlerinde raporlar alarak bir sonraki celp dönemine kalmayı planlayan yedek subaylar için artık böyle bir şans kalmayacak. Yeni düzenleme ile birlikte, 1 yıl içerisinde 3 veya 3 defadan fazla rapor alan kişiler askerden 4 ay süre boyunca kaçmış olarak gözükecekler. Artık celp dönemleri televizyonlardan ve resmi gazetelerden tebliğ edileceği için, 15 gün içerisinde herhangi bir resmi mazereti olmayan yedek subaylar bakaya işlemine tabi tutulacaklar. ]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-dizi-oyuncusu-olmak-isteyenler-94.html http://www.sohbetcafe.com/haber-dizi-oyuncusu-olmak-isteyenler-94.html 01.03.2013 <![CDATA[Dizi oyuncusu olmak isteyenler?]]> Son zamanlarda ekranlarda hep yeni kişiler ile karşılaşıp nasıl meşhur olduğunu görmekteyiz. Peki onlarca dizi izlerken hiç sizde bir dizi oyuncusu olmak isteğine kapıldınızmı ? Neden olmasınki ünlü bir dizide rol alıp farklı denizlere yelken açasınız. Tabi siz evde otururken yönetmen kapınızı çalıp bizim dizimizde oynamak istermisiniz diye sormaz herhalde. Önce ajanslara dizi oyuncusu olarak başvuru yapmalı ve size uygun olan dizilerde oynamayı beklemelisiniz. Peki dizilerde oynayabilmek için neler gerekli sorusu hemen aklınıza gelmiş olmalı :) Aslında diziden diziye farkediyor, kimisi sadece yetenek ararken kimi diplomanızıda istiyor. Aslında meşhur olmak tamamen şansınıza bağlı, ALLAH dilerse vezirde olursunuz rezilde. Yeterki siz önce başvurularınızı tamamlayınız. :)]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-fenerbahce-yine-cezalandirildi-93.html http://www.sohbetcafe.com/haber-fenerbahce-yine-cezalandirildi-93.html 28.02.2013 <![CDATA[Fenerbahçe yine cezalandırıldı.]]> Fenerbahçe ile Raul Meireles arasında yapılan karşılaşma sırasında çıkan olaylar sebebiyle UEFA disiplin kuruluna giden Fenerbahçe, 1 maç seyircisiz oynama cezasına çarptırıldı. Meireles'e ise 3 maç men cezası kesildi.
  Şükrü Saracoğlunda Viktoria ile karşılaşacağı maçı seyircisiz geçirmek zorunda olan Fenerbahçe taraftarları ise bu karar itiraz ediyor. Aslında ceza sadece bu kadar ile kalmıyor aynı zamanda 30 gün içerisinde 60bin Euro ödemek zorunda. Umuyoruz ki bir sonraki karşılaşmalarda herkes bilinçli ve centilmen bir şekilde izler. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-giris-sorunlari-ve-cozumleri-90.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-giris-sorunlari-ve-cozumleri-90.html 13.02.2013 <![CDATA[Facebook giriş sorunları ve çözümleri]]> Son zamanlarda facebook'un aldığı güvenlik önlemleri sebebiyle siteye girişlerde

  çok zorlanmaya başladığımız bir gerçek.

  Bazen o kadar çok sorunlar ile karşılaşıyoruzki, giriş butonuna bile basarken çekiniyoruz :)

  2013 yılında olduğumuz bu günlerde çok sık raslanan sorunların çözümlerinden bahsetmek istiyorum.

  2013 Kapatılan facebook hesabı nasıl açılır ?

  Facebook'a girdiniz ve karşınıza çıkan ekran hatasında,

  "Hesabın kapatıldı. Herhangi bir sorun veya kaygın varsa SSS sayfamızı burayadan ziyaret edebilirsin."

  yazısını gördüyseniz üzülmeyin herşeyin bir çaresi vardır tabiki aşağıdaki sorunlar hariç.

  - Hesabınız fake bir hesap olduğu için kapatılmış ise,

  - Hesabınız dolandırıcılık suçu işlemiş ise,

  - Hesabınız app ve sayfa açımı için açılıp spam içerik yayımı yapmış ise,

  - Hesabımız çalınıp üzerinden reklam yayımı yapılıp kapatılmış ise.

  üzgünümki bu yukarıda yazılan maddeler sebebiyeti ile hesabınız açılmaz.

  Peki sizin hesabınız yukarıdaki sebeplerden kapatılmamış ise nasıl açtırabilirsiniz ?

  Az yukarıdaki 2013 kapatılan facebook hesabı yazısına tıklayınız içeriği orada yer almaktadır.

  Facebook kısa bir süre sonra geri dönecek sorunu ve çözümü

  Bu yazıyı gördüğünüzde korkmayın, hesabınız kapatılmadı veya yasaklanmadınız.

  Kısa bir süre sonra geri gelecek yazısı bir nevi doğru çünkü hemen düzelecek bir problem.

  Sebebi nedir ?

  - Çerezleriniz ile ilgili bir problem oluşmuş olabilir

  - Facebook hesabınızı incelemek için askıya almış olabilir

  - Giriş yaptığınız bilgisayardan çok fazla sayıda hesaba giriş yapmış olabilirsiniz.

  Çözümü nedir ?

  - Kullandığınız tarayıcının bütün çerezlerini cookieslerini temizleyin.

  - İp adresinizi yenileyin (Modemi kapatıp geri açın)

  - Eğer ikiside yeterli gelmediyse başka tarayıcıdan giriş yapın

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-acun-ilicali-ve-acunn-medya-88.html http://www.sohbetcafe.com/haber-acun-ilicali-ve-acunn-medya-88.html 13.02.2013 <![CDATA[Acun ILICALI ve Acunn Medya]]> Acunn Medya olarak günümüzde devam eden Acun ILICALI 1972 doğumlu ve Edirnelidir.

  Öğrenimi İstanbulda gören ve üniversiteyi yarım bırakan Acun, ilk olarak bir kot dükkanı açtı

  lakin işleri istediği gibi gitmediğinden iflas etti.

  Yılmadan devam eden Acunn Televole ile neşemize neşe katıp kalplerimizi feth etti.

  Sonrasında ise bildiğiniz gibi Acun Firarda programını hayata geçirdi ve asıl olaylar

  bundan sonra gelişmeye başladı çünkü bir çok Ülkeyi gezmiş oldu.

  Bu program sona erdikten hemen sonra Acun Medya prodüksiyon şirketi faliyete geçti.

  Şuan ise Acun Medya'ya ait olan programlar aşağıda listelenmiştir.

  - Fear Factor

  - Survivor (Tümü)

  - Varmısın Yokmusun

  - Devler Ligi

  - Yetenek Sizsiniz

  - Yok böyle Dans

  - O Ses Türkiye

  Eğer Acunn.com iflas ettiği zaman uğraşmayı bırakmış olsaydı şuanda buralarda olmazdı.

  Peki Acuna nasıl ulaşabilirim ? sorusu geldiğinde aklınıza

  www.acunn.com Sitesi üzerinden dolduracağınız formlar ile acuna ulaşmanız mümkündür.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-sunucunun-guvenlik-sertifikasi-henuz-gecerli-degil-83.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-sunucunun-guvenlik-sertifikasi-henuz-gecerli-degil-83.html 13.01.2013 <![CDATA[Facebook Sunucunun güvenlik sertifikası henüz geçerli değil]]> Facebook.com veya google.com üzerine giriş yaparken böyle bir sorun ile karşılaşıyorsanız hiç üzülmeyin.

  Üstelik sitelerin güvenlik sertifika sorunu olduğunuda düşünmeniz yersiz olur.

  Çünkü sorun tamamiyle sizinle alakalı :) Peki sizleri daha fazla üzmeden sorunun çözümünü anlatayım.

  Sağ alt köşeye bakıp tarihi kontrol edermisiniz ?

  Sanırım saat ve tarihin şimdiki zamanla uyuşmadığını ve sorunun bundan kaynaklı olduğunu anladık :) Evet karşınıza bundan sonra Sunucunun güvenlik sertifikası henüz geçerli değil! yazısı görürseniz sorunun tarihimizi ayarlamadığımızdan olduğunu anlamış olduk

  Artık Facebook.com a sunucu güvenlik sertifikası sorunu ile karşılaşmadan giriş yapabiliriz.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebookda-arkadaslarini-gizleme-82.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebookda-arkadaslarini-gizleme-82.html 04.12.2012 <![CDATA[Facebookda arkadaşlarını gizleme]]> Facebookun zaman tüneline geçmesiyle birlikte çoğu şeyin yerleri değişti, hemen hemen alt üst oldu diyebiliriz.

  Zaman tünelinden önce yaptığımız bütün işlemleri, sonrasında hiç bir yerde bulup işleme dahil edemiyoruz.

  Arkadaş listesini gizleme işlemide bu yeri değişenlenler listesinin zirvesinde yer almaktadır.

  Şimdi zaman tünelinde arkadaş listesinin gizlenmesi hakkında yapılacak olan işlemleri ve yerlerini anlatacağım.

  Arkadaş listemizde görünmesini istemediğimiz kişiler olduğu zamanlarda yapılacak tek şey arkadaş listesini gizleme olacaktır.

  Facebookda arkadaşlarınızı gizlemek için yapacağınız işlemler,

  1.) Facebooka giriş yapıp profiline tıklayınız.

  2.) Profilinizden arkadaşlar bölümüne tıklayınız, açılan sayfada sağ üst köşede Düzenle linkine tıklayınız.

  3.) Açılacak olan ufak pencerede Kapat yazısının hemen üstündeki resime tıklayıp kimlerin görmesini istiyorsanız ona göre ayarlayınız.

  4.) Dilerseniz arkadaşlarınızı sadece siz görebilir dilerseniz arkadaş listenizi sadece arkadaşlarınız görebilir. Veya isterseniz arkadaş listenizi sadece ben olarak ayarlayabilirsiniz.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebookcom-gonderilen-arkadaslik-isteklerini-listeleme-81.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebookcom-gonderilen-arkadaslik-isteklerini-listeleme-81.html 04.12.2012 <![CDATA[Facebook.com gönderilen arkadaşlık isteklerini listeleme]]> Facebook içerisinde gezinirken yanlışlıkla arkadaş ekle butonuna tıklayıp hiç tanımadığımız kişilere arkadaşlık isteği göndermişliğimiz vardır.

  Bu veya buna benzer durumlarda aynı kişiyi tekrar bulup gönderilen arkadaşlık isteğini bulup iptal etmek çok zor olacağı için alternatif seçeneği kullanmamız gerekiyor.

  Tabi birde bunun araştırma için yapılan kısımları var, mesela sevgilinizin kimlere arkadaşlık istekleri gönderdiğini listeleyebilir dilerseniz iptal edebilirsiniz. :)

  Şimdi sizlere facebook da gönderilen arkadaşlık isteklerini görmenin yolunu anlatacağım.

  1. işlem : Bu yazıya tıklayın sonra / uygulamaya git ve izin ver deyiniz.
  2. işlem Bulk TALK'a tıklayın daha sonra bir sayfa açılacak bu sayfa içerisinde 1-2-3 diye sıralandırılmış işlemleri yapacağız yani
  a.) Get fried reques data yazan yeşil butona tıklayın sonrasında açılacak olan ufak pencere içerisinde for ile başlayan yazıya bir kere tıklayıp
  b.) ctrl+a tuşuna basın ve her taraf mavi olduğunda sağ mause ile kopyala deyiniz.
  c.) sol tarafda buluna içi boş ufak kutucuğa sağ mause ile tıklayıp yapıştır deyin ve son olarak load friend requests butonuna tıklayın.
  3.) Son işlem olarak yeni bir sayfa açılacak ve orada şimdiye kadar gönderilen bütün arkadaşlık isteklerini liste halinde görebilir ve iptal edebilirsiniz.
  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-hesaba-gecici-olarak-ulasilamiyor-sorun-cozumu-78.html http://www.sohbetcafe.com/haber-hesaba-gecici-olarak-ulasilamiyor-sorun-cozumu-78.html 15.11.2012 <![CDATA[Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor sorun Çözümü]]> Facebook.com 'a giriş yaparken veya hesabınız içerisinde dolaşırken birden karşınıza Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor yazısımı çıktı ?

  Aslında sorunun ne olduğunuz bir altındaki mesaj ile belirtmişler facebook yönetimi.

  Sitedeki bir sorundan dolayı hesabına şu anda ulaşılamıyor. Bunun kısa sürede çözüleceğini umuyoruz. Lütfen birkaç dakika sonra tekrar dene.

  Burada söylemek istenilen asıl şey hesabınızın incelemeye alındığı ve/veya giriş yaptığınız sunucudaki bakım nedeniyle giriş yapamadığınızdır.

  Hesaba Geçici Olarak Ulaşılamıyor sorununun çözümü çok basit, giriş yaptığınız tarayıcının bütün geçmişini ve çerezlerini temizleyip facebooka tekrar giriş yapınız.

  Bu sayede yeni bir server ile giriş yapmış olursunuz. Tekrar aynı sorun ile karşılaşırsanız yazılan işlemleri tekrar ediniz. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-windows-8-reklam-muzigi-76.html http://www.sohbetcafe.com/haber-windows-8-reklam-muzigi-76.html 11.11.2012 <![CDATA[Windows 8 reklam müziği]]> Windows 8 reklamlarındaki müziği sevdinizmi ?

  Windows 8 reklamlarındaki müziğin kimin söylediğini merak ediyormusunuz ?

  Sizler için son günlerde televizyonda sıkca yayınlanan windows8 reklamlarındaki çalan şarkıyı bulduk ve yayınladık.

  Çünkü bizlerde bu müziği çok sevdik :)

  Windows 8 reklamlarındaki müzik Lenka - Everything At Once

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-fenerbahce-atletico-madrid-maci-canli-11kasim-2012-75.html http://www.sohbetcafe.com/haber-fenerbahce-atletico-madrid-maci-canli-11kasim-2012-75.html 11.11.2012 <![CDATA[Fenerbahçe Atletico Madrid Maçı Canlı 11.Kasım 2012]]> Fenerbahçe ile Atletico Madrid maçı 20:00 itibariyle başlamış bulunmaktadır.

  Son 4 maçta 3 tanesini kazanan ve sadece AntalyaSpor 'a 3-1 yenilen Sarı lacivertli takım Atletico Madrid karşısında mutlak galibiyet alacaktır.

  Madrid ise son 4 maçta 2 tanesini kendi sahasında kaybetti, son zamanlardaki performans kaybı fenerbahçe karşısındada devam edecektir.

  Fenerbahçe ile Atletico Madrid arasındaki canlı maç Kasım 11 2012 yılında canlı izlemek için bizi takip edin.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-kisa-bir-sure-sonra-geri-donecek-cozumu-74.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-kisa-bir-sure-sonra-geri-donecek-cozumu-74.html 09.11.2012 <![CDATA[Facebook kısa bir süre sonra geri dönecek çözümü]]> Facebook da son zamanlarda sıkca karşılaşılan bu sorun nedeniyle hesaplara giriş sağlanamıyor.

  Genellik ile birden çok hesaplarla aynı ip üzerinden giriş yapılmaya kalkışınca karşınızda hemen

  Facebook kısa bir süre sonra geri dönecektir yazısı ile karşılaşmanız muhtemeldir.

  Facebookun bu güvenlik önlemi almasının tek sebebi sizi bir süre bekleterek ip taraması yapmaktır.

  Bu süre zarfında yapılan ip taramasında hangi hesaplarınızın olduğunu göz önünde bulundurarak spam işlerinde parmağınızın olup olmadığına bakmaktadır.

  Çözümü : Mümkün ise modeminizi kapatıp 2dk boyunca bekleyin ve tekrar açın bu size yeni ve tertemiz bir ip adresi almanızı sağlayacak.

  Sonrasında ise tarayıcının çerezlerini yani geçmişini komple temizleyin tarayıcınızı kapatın tekrar açın sorun düzelmiş olacaktır.

  Facebook kısa bir süre sonra geri dönecektir yazısı ile bir daha karşılaşmayacaksınız. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-nescafe-10-volkswagen-tiguan-cekilis-sonuclari-2012-70.html http://www.sohbetcafe.com/haber-nescafe-10-volkswagen-tiguan-cekilis-sonuclari-2012-70.html 16.04.2012 <![CDATA[Nescafe 10 Volkswagen Tiguan çekiliş sonuçları 2012]]> Nescafe volkswagen tiguan çekiliş sonuçları, sonunda nescafenin düzenlemiş olduğu 10

  Volkswagen Tiguan kampanyasında kazanan 10 şanslı kişinin açıklanmasına sıra geldi.


  10 nisan 2012 tarihinde belli olan ve 17 nisanda açıklanacak olan nescafe Tiguan kazanan


  Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 122 PS Trend&Fun 2012 Model Araç Kazanan Asil Talihliler:

  KEREM TUNA İZMİR

  ÜLKÜ ALTINSOY KOCAELİ

  GİZEM SAYAN İZMİR

  EMİNE AYDIN ORDU

  BERK İLKEM TEKİN ESKİŞEHİR

  MUSTAFA ÖZKÖROĞLU KIRŞEHİR

  İSRAFİL TEKİN YOZGAT

  HASAN IŞIK MUĞLA

  MEKMET ÖZMAL DİYARBAKIR

  SERKAN KÜÇÜKÖRS ANTALYA
  Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 122 PS Trend&Fun 2012 Model Araç Yedek Talihliler:

  BAHTİYAR CANER BİTLİS

  AHMET ŞAROĞLU ANKARA

  ÇİĞDEM ERDİN İSTANBUL

  MEHMET ADIGÜL ÇANAKKALE

  ERHAN ÇILGIN SİİRT

  AYNUR GÜRBÜZ MUĞLA

  MURAT HİKMET BEYBAĞA İZMİR

  FERHAN BAYRAMOĞLU TEKİRDAĞ

  MUSTAFA YIKILMAZ KOCAELİ

  ÖZAY AKTÜRK İZMİR

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-nescafe-yeni-10-volkswagen-tiguan-cekilisi-67.html http://www.sohbetcafe.com/haber-nescafe-yeni-10-volkswagen-tiguan-cekilisi-67.html 14.01.2012 <![CDATA[Nescafe yeni 10 Volkswagen Tiguan çekilişi]]> Nescafe çekilişlere doymuyor

  Bmw 1.16i den sonra yeni bir çekilişle karşımıza çıkan nescafe bu sefer Volkswagen tiguan hediye ediyor.

  Nescafe paketleri içerisinde yer alan kodları göndererek katılacağınız yarışma sonucunda 10 adet Volkswagen tiguan dan 1 adet kazanma şansına sahip olacaksınız.

  Bunun için yapmanız gereken tek şey çıkan kodu nestcafe.com.tr adresinden veya adınızı soyadınızı ve adresinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak yazıp tüm operatörlerden 3222‘ye göndermek.

  Örnek gönderim : T1A2N3S4U5 Gürcan Tansu Ayçiçek Merzifon cad. NO:84 Merzifon-Amasya

  Unutmayın son katılım 30 mart 2012.

  Çekiliş sonuçları : Sitemiz üzerinden yayınlanacaktır tarih : 17 nisan 2012

  Sizde 2012 model Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 122 PS sahibi olabilirsiniz bol şans. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-acunncom-acun-ilicalinin-websitesi-acunn-63.html http://www.sohbetcafe.com/haber-acunncom-acun-ilicalinin-websitesi-acunn-63.html 12.04.2011 <![CDATA[Acunn.com Acun Ilıcalının websitesi acunn]]> Acun ılıcalının açmış olduğu yeni web sitesi acunn.com

  Acun meyda olarak yeni bir projeye imza atan Acun,

  Websitesi üzerinden lig tvdeki gibi maç özetleri, survivor canlı yayın, haberler gibi bir çok platformda yayın yapacak.

  Şuanda aktif olan www.acunn.com webadresinin ilerleyen zamanlarda geniş çaplı bir portal olup her yaştan kişilere hitap etmesi bekleniyor.

  Acun medya sahibi olan Acun ILICALI ya acunn.com projesinde başarılar dileriz.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-kapatilan-facebook-hesabi-tekrar-nasil-acilir-61.html http://www.sohbetcafe.com/haber-kapatilan-facebook-hesabi-tekrar-nasil-acilir-61.html 08.04.2011 <![CDATA[Kapatılan facebook hesabı tekrar nasıl açılır?]]> Kapatılan facebook hesabı tekrar nasıl açılır ?

  Hesabıma bilgilerimi doğru girdiğim halde giriş yapamıyorum ve karşıma

  "Hesap Kapatıldı

  Hesabın kapatıldı. Herhangi bir sorun veya kaygın varsa SSS sayfamızı burayadan ziyaret edebilirsin."

  Şeklinde bir yazı çıkıyor ne yapmam gerek ?

  Kapatılan facebook hesabı tekrar nasıl açılır?

  Diyorsanız aşağıdaki bilgileri dikkatlice okuyunuz.

  Öncelikle neden kapatıldığını anlamanız gerekiyor bu sebepler aşağıdakilerden bir tanesi olabilirmi ?

  - İsim ve soyisim bilgilerim saçma sapan bilgilerden oluşmaktadır.

  - Kapatılan facebook hesabımdan kişilere hakaret/küfür içerikli mesajlar yazdım.

  - Fake hesap açıp milleti kandırmaya çalıştım.

  - Facebook kurallarına uymayan sayfa açtım.

  Kapatılma sebebini bulduysanız veya hiç bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız.

  Öncelikle kapatılan facebook hesabımızı tekrar açtırmak için aşağıdaki linke tıklıyoruz.

  Kapatılan Facebook hesabı tekrar açtırma

  Açılan sayfadaki bilgileri eksiksiz doldurunuz.

  E-posta adresiniz: Facebooka giriş yaparken kullandığınız eposta adresiniz.

  Kapatılan Facebook hesabınızda kayıtlı e-posta adresinden e-posta alıp gönderebiliyor musunuz? : Burada eveti seçiyoruz.

  Tam Adınız: Kapatılan facebook hesabınız içerisindeki isim ve soyisminiz.

  Doğum tarihiniz: Kapatılan facebook hesabınınızdaki doğum tarihiniz.

  İlgili Ek Bilgiler ve Sorular: En önemli kısım burası o yüzden buraya yazacağınız bilgilere dikkat

  etmeniz gerekmektedir. Ve aynı zamanda buraya yazacaklarınızı Türkçe değil ingilizce yazmanız gerekiyor.

  Bunun için google translateyi kullanabilirsiniz.

  Bu bölüme yazılacak örnek bir yazı:

  Merhaba ben Sohbetcafe COM,

  08.04.2011 tarihinde hesabıma giriş yapmak istediğimde karşıma gelen uyarı ekranında "Hesabınız kapatıldı" şeklinde bir yazı ile karşılaştım.

  Bundan önce hesabıma 07.04.2011 tarihinde giriş yaptım ve herhangi Facebook kullanım kurallarına uygunsuz bir işlem yapmadım.

  Facebook hesabımın tekrar incelenmesini gerekirse ip kayıtlarının gözden geçirilmesini rica ediyorum.

  Kapatılan facebook hesabımının tekrar açılmasını talep ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

  Bu şekilde bir yazı göndermeniz gerekmektedir tabi yazınız ne kadar inandırıcı ve tatlı dille olursa o kadar iyi dönüş ile karşılaşırsınız.

  Bu işlemi sadece 1 kere yapınız eğer cevap alamazsanız 1 hafta içerisinde tekrar yapınız.

  Hergün gönderim gibi bir işlem kesinlikle yapmayınız bu sizin hesabınızın tekrar açılmasına değil açılmamasına sebep olur.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-nescafe-2011-bmw-116i-cekilis-sonuclari-59.html http://www.sohbetcafe.com/haber-nescafe-2011-bmw-116i-cekilis-sonuclari-59.html 05.04.2011 <![CDATA[Nescafe 2011 Bmw 1.16i çekiliş sonuçları]]> Nescafe 3ü 1 arada paketleri içerisinde yer alan şifreleri göndererek katıldığımız, Nescafe 10

  adet bmw 1.15 çekiliş sonuçları bugün yani 5 nisan 2010 tarihinde noter huzurunda

  sonuçlandırıldı.  Kimileri binlerce nescafe göndererek kimileri ise sadece bir adet şifre göndererek katıldığı

  nescafe bmw çekilişinden tek istekleri var oda Bmw 1.16i.

  Çekiliş sonuçları - 08.04.2011

  Abdulkadir Öndeş, Adana

  Ahmet Ünal, İstanbul

  Akın Kundak, Kütahya

  Beysim Erol, Bursa

  Halil Ural, Ankara

  Hüseyin Işıkel, Eskişehir

  Mehmet Ali Göktaş, Elazığ

  Özge Yiğit, Manisa

  Rıfat Çatma, İzmir

  Semra Belen, İstanbul  Çekiliş sonuçları yedek talihliler: YEDEK TALİHLİLERİ

  1-MEHMET SALİH ÇELİK-AYDIN

  2-HAMİT YÜCAEL- İZMİR

  3-SEDAT ENGİN- ÇANAKKALE

  4- EDA EKİNCİ- TEKİRDAĞ

  5-SEMİH SEZGİN- İSTANBUL

  6-OSMAN HOŞGÖR- BİLECİK

  7-İBRAHM KAYALAR- İSTANBUL

  8-GÜNSEL SÜMER- KAYSERİ

  9-RECEP GÜLEÇ- İSTANBUL

  10-HAKAN ARANGÜL- GÜMÜŞHANE  Sonuçlar radikal gazetesindede yayınlanmıştır.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-izlesenecom-yasaklandi-siteye-giris-icin-tiklayin-57.html http://www.sohbetcafe.com/haber-izlesenecom-yasaklandi-siteye-giris-icin-tiklayin-57.html 24.03.2011 <![CDATA[izlesene.com yasaklandı siteye giriş için tıklayın]]> İzlesene.com İstanbul Şişli 2.Sulh mahkemesi tarafından Türkiye girişleri yasaklandı.

  Türkiye girişleri engellenen izlesene.com girişleri sadece proxy ile sağlanmaktadır.

  Diğer bir yöntem ise dns değiştirmesidir. Dns değişikliği yaparak izlesene.com a giriş yapabilirsiniz.

  Engellenen izlesene.com a giriş yapabilmek için aşağıdaki yöntemleri izleyiniz.

  Masaüstündeki ağ bağlantılarıma sağ mause ile tıklayarak özellikler deyiniz, üzerinde bağlandı yazan ağ bağlantısına tekrar sağ mause ile tıklayarak özellikler deyiniz açılan pencerede İnternet iletişim kuralları(TCP/IP) kısmına tıklayıp özellikler deyiniz. Aşağıdaki resimdeki rakamları girip tarayıcınızı kapatıp tekrar açıp izlesene.coma giriş yapabilirsiniz.

  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-bir-dogrulama-yontemi-sec-sorunu-55.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-bir-dogrulama-yontemi-sec-sorunu-55.html 20.03.2011 <![CDATA[Facebook bir doğrulama yöntemi seç sorunu]]> Facebooka giriş yaparken karşınıza birden çıkan Bir doğrulama yöntemi seç uyarısı sizin hesabınızın doğrulanmamış olduğunu ifade etmektedir.

  Bir doğrulama yöntemi seç sorununun çözümü ise çok kolay

  Ekranda karşımıza çıkan iki seçenekten yani

  Otomatik telefon çağrısı alarak

  (Bu seçeneğe tıkladığınızda açılan pencerede telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Bu işlem bittikten sonra telefonunuza +16508870260 numaralı bir telefon çağrısı göreceksiniz. Bu telefona cevap verirseniz size 4 haneli bir rakam söyleyecek sizde bunu açılan ekrana gireceksiniz bu işlem sonrasında ise hesabınız doğrulanmış olacaktır.)

  Veya Kısa mesaj alarak

  (Bu linkte tıkladığınızda hesabınıza ait herhangi bir telefon numarası varsa telefonunuza sms ile 4 haneli şifre gönderecektir sizde bu şifreyi ekrana girmenizle işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

  Ama telefon numaranız ekli değilse bu linke tıklıyorsunuz açılan pencerede Telefonu ekle seçeneğine tıklıyorsunuz ve son olarak Numaramı eklemek için açılır pencereyi görüntüle Seçeneğiyle işlemlerinizi bitiriyorsunuz.)

  Bu şekilde facebookda doğrulama yöntemi seç sorununu çözmüş bulunuyoruz. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-ibrahim-tatlises-basindan-vuruldu-54.html http://www.sohbetcafe.com/haber-ibrahim-tatlises-basindan-vuruldu-54.html 14.03.2011 <![CDATA[İbrahim tatlıses başından vuruldu.]]> İbrahim tatlıses program sonrasında arabayla giderken bir anda silahlı saldırıya uğradı. Ateş saçan arabadan uzaklaşmak isteyen İbrahim Tatlıses bu esnada arkadan gelen bir araçtan gelen kurşun ile başından vuruldu.

  Doktorlar ibrahim tatlısesin durumunun ağır olduğunu belirtti. İbrahim Tatlıses Öldü mü ? sorusunada yanıt veren doktorlar şuanda kritik olan durumun düzelmesini bekliyorlar. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-kapatiliyormu-53.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-kapatiliyormu-53.html 09.03.2011 <![CDATA[Facebook Kapatılıyormu!]]> Bazı haber sitelerinde yer alan yazıya göre facebook 15 martta kısa süre içinde kapatılcağı açıklandı. İnsanların sosyal yaşamları kalmadıgını ve kendinin yoğun iş temposuna dayanamadığını açıkladı.Yeterince gelir kazandığını düşünen Ceo insanlarında eski hayatlarına dönmeleri için bu kararı aldığını açıkladı]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-2011-yili-secim-tarihi-52.html http://www.sohbetcafe.com/haber-2011-yili-secim-tarihi-52.html 25.02.2011 <![CDATA[2011 yılı seçim tarihi]]> Seçim zamanı bugün TBMM meclisinde oylama sonucu kesin bir tarihe kavuştu.

  2011 yılı seçim tarihi 12 haziran olarak karara bağlandı.

  Bu sayede yılın en çok sorulan olan Seçin tarihi ne zaman sorusunada cevap bulunmuş oldu. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-fenerbahce-kayserispor-maci-51.html http://www.sohbetcafe.com/haber-fenerbahce-kayserispor-maci-51.html 14.02.2011 <![CDATA[Fenerbahçe Kayserispor maçı]]> Kendi sahasında Kayserisporu ağırlayan Fenerbahçe 2-0 sonuçla haftaya yine damgasını vurdu.

  Fenerbahçe ile Kayserispor arasında oynanan maçta goller

  4. dakikada Mamadou Niang dan geldi.

  60. dakikada son olu atan Diego Lugano oldu.  Fenerbahçe bu maç sonucuylada 3 puanı haketti.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-caykur-cekilis-sonuclari-50.html http://www.sohbetcafe.com/haber-caykur-cekilis-sonuclari-50.html 11.02.2011 <![CDATA[Çaykur çekiliş sonuçları]]> Çaykur AuidQ7 ve MINI COOPER çekiliş sonuçları açıklandı

  Yarışmayı kazanan talihliler aşağıda listelenmiştir.

  AUDI Q7 3.0 TDI KAZANAN ASİL TALİHLİ

  CANAN ONDER - İZMİT

  MINI COOPER KAZANAN ASİL TALİHLİLER

  CANER ÇERÇİ - MERSİN VELÌ KAR - MANÌSA

  IPHONE 4 16GB KAZANAN ASİL TALİHLİLER

  ADEM ŞİMŞEK - İSTANBUL
  ADEM ÇELİK - BALIKESİR
  AHMET TAPSIZ - HATAY
  ALİ SAPMAZ - DENİZLİ
  ALİ SEN - BURSA
  ASKIN NUR DEMİR -
  AVNİ ÖZTÜRK - KAYSERİ
  BARIŞ KORKUT - BİNGÖL


  İkramiyeyi kazanan talihli kişilerin 25.02.2011 tarihine kadar hak ettikleri ödülü almaya zamanları vardır. Bu tarihe kadar almayan talihlilerin hakları fes olur ve yedek talihliler hak kazanır. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-bir-bayanla-sohbet-etmenin-yollari-49.html http://www.sohbetcafe.com/haber-bir-bayanla-sohbet-etmenin-yollari-49.html 11.02.2011 <![CDATA[Bir bayanla sohbet etmenin yolları]]> - Sohbete Merhaba kelimesiyle başlayın basit olarak gözüken kelime aslında bayanlar için daha orjinal bir selamlaşmadır.

  - Sohbet etmeye başladıktan sonra güncel olaylardan bahsedin. Gündemdeki konulardan vs.

  - Sohbet odası içerisinde gündemdeki konulardan konuşurken onun fikirlerini ve görüşlerini alın bu ona karşı bir önem verdiğinizi onun sözlerini dikkate aldığını gösterir.

  - Onu tanımaya yavaştan başlayınız, önce yaşadığı şehri sorup memleketinin meşhur olan ürünleri ve/veya önemli yerleri hakkında sohbetler ediniz.

  - Kadılar gülmeyi çok severler ve en çokda onları güldürebilen erkekleri severler. Komik fikralar anlatın gülünç olaylardan bahsedin.

  - Onlarla sohbet odalarındaki soru cevap oyunlarından oynayın bu sayede hem onlarla daha çok vakit geçirmiş olur hemde aynı şeyleri yaptığınızdan dolayı birbirinizle kaynaşmanız daha kolay olacaktır.

  - İddaalara girin idda sonucu ortaya çıkana kadar ondan ayrılmamış olacak veya iddaa sonuçlanınca tekrar buluşup görüşebileceksiniz bu sizi ondan ayırmamak için ufak bir bahane olarak geri dönecektir.

  - Siz onun üzerine kişisel yönünden gitmedikce merak edip kendisi sizin hakkınızda sorular soracaktır. Ne iş yaparsınız ? Yaşınız kaç ? vs. gibi sorular sorup sizinde ona soru sormanız için yol açacaktır.

  Sohbet odalarına giriş için tıklayın

  Sohbetcafe.com sohbet odaları iyi sohbetler diler.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-bakim-nedeniyle-hesabina-ulasamama-sorunu-ve-cozumu-43.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-bakim-nedeniyle-hesabina-ulasamama-sorunu-ve-cozumu-43.html 08.02.2011 <![CDATA[Facebook bakım nedeniyle hesabına ulaşamama sorunu ve çözümü]]> Facebook sitesine login olmaya çalıştığınızda

  "Bakım nedeniyle hesabına geçici olarak ulaşılamıyor. Birkaç saat içinde tekrar etkin hale gelecektir. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz."

  Hata mesajını alıyor ve giriş yapamıyormusunuz ?


  Başka hesabınız varsa önce onunla giriş yapmayı deneyiniz.

  Diğer hesabınız ilede giriş yapamıyorsanız facebook genel bir çalışma içerisindedir ve kısa bir süre içerisinde düzelecektir bir süre sonra tekrar denemelisiniz.

  Başka bir hesap ile giriş yapmayı deneniz ve giriş başarılı olduysa bu sadece sizin hesabınız ile ilgili bir bakım daha dogrusu bir kontrol amacıyla yapılan çalışmadır.

  Bu bakım süresi bazen 1 saat bazende günler sürebilir.

  Çözümü sadece beklemekdir.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-about-facebook-friend-requests-hatasi-ve-cozumu-39.html http://www.sohbetcafe.com/haber-about-facebook-friend-requests-hatasi-ve-cozumu-39.html 22.09.2010 <![CDATA[About Facebook Friend Requests Hatası ve Çözümü]]> Son zamanlarda facebookda arkadaş ekleme işlemleri yaparken karşımıza "About Facebook Friend Requests " (Facebook arkadaşlık istekleri hakkında) şeklinde bir hata çıkmaktadır.


  Bu hata ilede bitmiyor tabi bunun sonrasında "Friend Requests Blocked" (Arkadaş istekleri engelli) hatası alıyorsanız Config (Onay) veriniz.


  Onaydan sonra gelecek ekranda "I understand and agree to send future friend requests only to people I know." (Anlıyorum ve tanıdığım insanları sadece gelecek arkadaş istekleri göndermek için kabul ediyorum.) Yazısını göreceksiniz.


  Burayada config dedikten sonra hesabınız düzelecektir.

  Ama bu işlemleri yaptıktan sonra karşınıza "Sorry, an error has occurred. " (Üzgünüz bir hata oluştu) gibi bir yazı ile karşılaşırsanız bir süre bekleyip facebook dilinizi ingilizceye çevirip yapmayı denemelisiniz.


  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-bejeweled-blitz-hilesi-15-eylul-2010-33.html http://www.sohbetcafe.com/haber-bejeweled-blitz-hilesi-15-eylul-2010-33.html 15.09.2010 <![CDATA[Bejeweled blitz hilesi 15 eylül 2010]]> Bejeweled blitz hilesinin en son sürümü

  Bu hile sayesinde bejeweled blitz 'de istediğiniz puanı kazanabilirsiniz.

  Bejeweled süre durdurma, istediğiniz rengi alma, 5(beşli) yapma gibi işlemler yapma gereği bile duymuyorsunuz.

  Üstelik bunun sayesinde coints yani altında kazanabilirsiniz.

  İşlemler : Mozilla tarayıcını açıyorsunuz

  Bunu indirin https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748/

  Bu uygulamayı yükledikten sonra mozillayı yeniden başlatmayı isteyecek ve sizde yeniden başlatın

  Son işlem olarak

  Bunu indirin http://leethax.net/facebook/bejeweledblitz/bejeweledblitz3cheat_v21.xpi

  Bu uygulamayıda yükledikten sonra mozilladaki internet geçmişini temizleyin kapatıp tekrar açın mozillayı ve bejewelede giriş yaptıktan sonra istediğiniz puanı yazıp send dediğinizde artık o puanda olacaksınız.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-kpss-calinma-skandali-31.html http://www.sohbetcafe.com/haber-kpss-calinma-skandali-31.html 15.09.2010 <![CDATA[Kpss çalınma skandalı]]> Kpss soru bankasının çalınması hakkındaki soruşturmayı yürüten Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı verdiği emir ile Ösym bürosuna baskın uygulattı.

  Ösym bürosundaki bilgisayarlara el konuldu, el konulan bilgisayarların imajları alınarak bilgisayardaki eskiye dair bütün bilgiler kopyalandı.

  Bu alınan imajlardan soru bankalarının dağıtılıp dağıtılmadığı araştırılıp, kpss sorularının çalınıp çalınmadığı anlaşılacak.

  Alınan sonuçlara göre Kpss sınav sonuçları iptal edilecek veya dava düşecek.
  ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-zynga-poker-30.html http://www.sohbetcafe.com/haber-facebook-zynga-poker-30.html 25.07.2010 <![CDATA[Facebook zynga poker]]> Facebook Zynga Poker oyunu


  Bu oyunca chip kazanmak çok kolay.
  Yeni başlayan kişileri 2000$ 'dan başlatıyor ama siz biraz zekanızı kullanırsanız 30k'dan başlayabilirsiniz.
  Zynga pokerin toolbarını yükleyen kullanıcılara 25k verdiğini görmüşsünüzdür.
  Bu linke tıklayıp indirme sayfasına gireceksiniz oradaki işlemleri yapacaksınız ama indirmeyecek ve kurmayacaksınız.
  Kurulum bittiğinde açılan sayfa sayesinde chip verdiğinden dolayı o siz kurmasanızda o linke tıklayıp 25k alabilirsiniz.
  Linkleri ve detaylı bilgileri bir sonrakı zynga poker makalesinde bulacaksınız.]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-samsun-bafrada-buyuk-yangin-video-29.html http://www.sohbetcafe.com/haber-samsun-bafrada-buyuk-yangin-video-29.html 16.07.2010 <![CDATA[Samsun Bafrada Büyük Yangın (Video)]]>  Samsun'un Bafra ilçesinde gerçekleşen, bafranın en büyük yangını olarak kitaplara işlenenen yangın akşam saat 20:30 civarlarında Genç Hipermarket de başladı. Yangına sebep olan ise aşırı yağışların elektrik kontağı ile temas etmesiydi.

  Yangın bununla kalmadı yandaki dükkanlarada sıçradı (Fatoşun yeri, Aygaz, Manifaturacı) gibi 5 dükkan yandı.

  Bafra itfaiyesin çabaları yetmeyince yakın ilçelerden destek istendi. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-arac-devir-ve-plaka-islemleri-2010-24.html http://www.sohbetcafe.com/haber-arac-devir-ve-plaka-islemleri-2010-24.html 25.05.2010 <![CDATA[Araç devir ve plaka işlemleri 2010]]> 1 mayıs 2010 tarihinden itibaren geçerli olan plaka kanunu iptalinden sonra eski yasa tekrar aktif hale geldi ve bundan sonra gerçekleşen araç devir işlem ücretleri aşağıdaki gibidir.

  Araç devir işlemlerinde temiz kağıtı alındıktan sonra

  -Notere gidilir ve aracın devrini sahibinden üstüne alırsınız.
  Plaka değişecekse 50tl
  Plaka değişmeyecekse 25tl

  -Aracın sigortası olsa dahi tekrar sigorta yaptırmak için sigorta acentesine gidip sigorta yaptırılır ortalama tutar 110-190tl arasıdır ki bu fiyat ilçedeki kaza oranına göre hesaplanmaktadır.

  -Şöförler odasına gidip dosya açtırılır fiyat 7,5tl

  -Bölge trafik bürosuna, şöförler odasından açtırmış olduğunuz dosya, ruhsat ve sigorta kağıtıyla gidilir ordaki işlemleri görevli polis memuru yapar tutar plaka değişecekse 108tl

  -Plaka değişecekse tekrar şöförler odasına gidilir ve 17,5tl plaka ücreti verilir. Plakayı aldıktan sonra tekrar trafik bürosuna gidilir ve plakaya damga basılır bu süredede yeni ruhsat kağıtınız çıkmış olur. - Yeni ruhsatınızı ve plakanızı alırsınız işlemleriniz biter. ]]>
  http://www.sohbetcafe.com/haber-ask-i-memnuda-buyuk-final-23.html http://www.sohbetcafe.com/haber-ask-i-memnuda-buyuk-final-23.html 24.05.2010 <![CDATA[Aşk-ı Memnuda Büyük Final]]> Aski Memnuda Final Sonu Önümüzdeki Haftalarda Aski Memnuda İşler Dahada Çok Karışacak Behlül ve Nihan Evlilik adımını atmıslardır. Bu durum Bihteri kızdırmıştır.Nihanla Behlulun Beraber Olmasını Kaldıramayan Bihter Bu acıya dayanamaz Tek Kurşun Sıkarak Kendini Öldürür .Bihterin İntiharından Sonra Behlül bu acıya katlanamaz Evi terk etmeye Karar verir...]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-eysanin-hayati-tehlikede-22.html http://www.sohbetcafe.com/haber-eysanin-hayati-tehlikede-22.html 24.05.2010 <![CDATA[Eyşan'ın hayatı tehlikede]]> Ekranların Sevilen Dizisi Ezel Bu hafta Heycan Dolu Bir Bölümle Ekranlara Kitleyecek Cengiz acı gerçekleri öğrenmeye başlamış ve Ezel'in gerçek kişiliğini yani Ömer olduğunu öğrenmiştir. Aynı zamanda Ömerin yani Ezel'in Eyşan ile birlikte olduğunu öğrenip Eyşanı'ı öldürmeye karar alır.]]> http://www.sohbetcafe.com/haber-ilk-3d-filmimiz-cehennem-21.html http://www.sohbetcafe.com/haber-ilk-3d-filmimiz-cehennem-21.html 24.05.2010 <![CDATA[İlk 3D filmimiz Cehennem]]> Biray Demirkıranın yönetmenliğini üstlendiği Cehennem 3d filminin başröl oyuncuları Ogün kaptanoğlu Serhan süser, Pelin eriş ve Melis Türk'ün paylaştığı Türkiye'nin ilk 3d filmi olan Cehennem'in çekimleri tamamlandı.

  Cehennem 3d filmini yapımı için İspanyollarla beraber çalışıldığı bildirildi.

  İzlenme sayısının 1 milyon barajını geçen ilk ve tek Türk 3D korku filmi olarak geçeceği düşüncesindeler. Cehennem 3D 5 Kasım'da vizyona çıkması bekleniyor. ]]>