Sohbet

için 7/24 saat açık cafe!
Facebook İletişim Hakkımızda Gizlilik Facebook Sohbetcafe
Hakkı Gül
Adıyaman
Seni çok seviyorum özgem, seninle sohbet etmeyi çok özledim :(
İngilizce Chat Kanalı
İngilizce Chat Kanalı

İngilizce Chat Kanalı nedir yahu? Türkçe bize yeter Türkçe dünyanın en zor dillerinden biri diyorlar bu bize yeter diyorsunuz. Yıl artık İngilizce yılı İngilizce senelerdir peşimizden gelen Türkiye’de büyük bir sorun haline gelmiş dillerden biri olmakla beraber kolay ve mutlaka öğrenilmesi gereken dillerden biridir. İngilizce benim ne işime yarar demeyin öğrenin öğretin. Maalesef eğitim-öğretim hayatı boyunca İngilizce konusunda başarılı olamamış bir insanım.

Hep şöyle söylerdim ben anlıyorum ama cevap veremiyorum bunu söyleyerek işin içinden sıyrılırdım yapmayın Allah aşkına çocuklar haldır haldır İngilizce kelimeler öğreniyor azıcık hırslı olalım değil mi. Yapmanız gereken basit aslında benim gibi eğitim hayatında başarılı olamamışsanız pratik yapmalısınız. Benim yazları otelde çalışma imkânım olduğu için pratik yapma şansını yakaladım ben çalışmıyorum kardeşim nasıl öğreneceğim diyorsanız gelin internete artık o kadar kolay ki her şey fazla zamanınızı çalmaz emin olabilirsiniz.

Her gün değil haftada bir kaç saat ayırsanız sizin yararınıza olacaktır emin olabilirsiniz. Evet, daha açık ve kolay seçenek sunayım size internetin nimetlerinden faydalanmanızı öneriyorum. Öylesine hazırlanmış değil kesinlikle o kadar sağlam İngilizce öğreten sizi pratik yapmaya davet eden İngilizce Chat kanalları var. Bunlar İngiliz kadınlarla seviyesiz sohbetler değil aksine size İngilizce öğretip pratik yapma hakkı kazanıyorsunuz. Araştırıp baktığınızda çoğu sitede dolu dolu açıklamalar daha doğrusu sizi tatmin edecek yazılar yazılmıştır.

Bunlara tamamen güvenin demiyorum tabi ki ama ben internetten yazar araştırıp öğrenirim diyorsanız bunu bir siteyle desteklemeniz gerekiyor. Ezberle İngilizce öğrenilmez he evet kelimeler öğrenilir ama sadece kelimeler sadece kelimelerle konuşamayacağınıza göre dediğim gibi pratik yapmanızda fayda var. Sizlere böyle imkânlar sunulmuşken geri tepmeyin derim en azından deneyin deneyinki faydası var mı ona bakın. Ben size bunu içinizi rahatlatmak için söylüyorum kesinlikle kullanmanızı kısa sürede İngilizceyi öğreneceğiniz de hatta İngiliz aksanıyla bile konuşabileceğinize inanıyorum seçim sizin kullanın derim.

ingilizce chat english chat Facebook
Yorum Yap
Adınız Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
  • Hakaret ve argo içerikli mesajlar yazmak
  • T.C Anayasa kurallarına aykırı materyalar yayınlamak
  • Relam içerikli yazılar yazmak yasaktır.
  • Kuralları okudum ve kabül ediyorum.

Sohbetcafe

Türkiye'nin Sohbet Ağı 13 yaşında
Valid XHTML Kontrol Css Validator Rss Google inc.