Sohbet

için 7/24 saat açık cafe!
Facebook İletişim Hakkımızda Gizlilik Facebook Sohbetcafe
Hakkı Gül
Adıyaman
Seni çok seviyorum özgem, seninle sohbet etmeyi çok özledim :(
Mobil Sohbet
Mobil Sohbet

Teknolojinin gelişmesinin ardından insanlar büyük cihazlardan uzaklaşıp daha çok ellerine uygun ve hafif olan aletlere yönelmeye başladılar. Tıpkı tüplü televizyonlardan ince led ekranlı televizyonlara dönüşüm sağladığımız gibi her an yeniliklere ayak uydura biliyoruz. Dolayısıyla artık kocaman ekranlı masaüstü bilgisayarlar yada 19 inc lik bir laptop ile uğraşmaktan sa, yatağa yattığımızda bile elimizde tutabileceğimiz dışarı her çıktığımızda bize ağırlık yapmayan her an yanımızda gezdirebileceğimiz bir teknolojik alet gerekliydi. Bu kadar gelişimden sonra artık herşeyimizi bilgisayarlar yerine akıllı telefonlara emanet eder durumuna geldik.

Eskiden sohbetleri hep mirc gibi programlar kullanarak bilgisayar üzerinden gerçekleştirirken şuan mobil sohbetler yapabiliyor konumuna geldik. Sohbet artık daha kolay ve taşınabilir duruma geldi, böyle olması herkes için daha kolay yapılandırılırken dilediğimiz gibi özgürce sohbet edebiliyor olduk. Üstelik buna birde isim vermişler, mobil sohbet denildiğinde ilk akıllarda canlanan telefon elinizde başka bir kişiyle sohbet ediyor konumunda olduğumuzdur. Telefonunuz ister android ister ios isterse symbia olsun bu sohbet ortamlarına katılabiliyorsunuz. Artık yeni programlar sayesinde bilgisayardan giriş yapmış olduğunuz siteler telefon ekranınızda otomatik olarak biçimlendirilmiş ve uyumlu hale getirilmiş olarak karşınıza çıkmaktadır. Responsive olarak adlandırılan bu işlem tüm mobil cihazların, bilgisayar ekranında görebileceği verilerin mobil cihazlarada ayrıştırılmadan yansıtılmış görüntü biçimlendirilmesidir.

Sosyal ağların ağırlıklı olarak kullanıldığı son zamanlar da kendinizi ifşa etmeden yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız mobil chat tam aradığınız bir ortamdır. Çünkü bu ortam içerisinde binlerce farklı karakter, ve çok nezih insanlar yer almaktadır, uyum sağlayamadığınız kişiler olduğunda her zaman yeni alternatifler doğacaktır. Herkes ile anlaşamayacağımız bir gerçektir tabi buna etkenler eğitim ve görgü kuralları olduğu gibi yaşamış olduğunuz ilin bile etkisi vardır. Bundan sonra gelecek olan teknolojinin ne olduğunu merakla beklerken, sizleri de sohbet odalarımıza bekliyor olacağız.

mobil chat mobil sohbet telefon sohbet telefon chat android chat Facebook
Yorum Yap
Adınız Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
  • Hakaret ve argo içerikli mesajlar yazmak
  • T.C Anayasa kurallarına aykırı materyalar yayınlamak
  • Relam içerikli yazılar yazmak yasaktır.
  • Kuralları okudum ve kabül ediyorum.

Sohbetcafe

Türkiye'nin Sohbet Ağı 13 yaşında
Valid XHTML Kontrol Css Validator Rss Google inc.