Sohbet

için 7/24 saat açık cafe!
Facebook İletişim Hakkımızda Gizlilik Facebook Sohbetcafe
Hakkı Gül
Adıyaman
Seni çok seviyorum özgem, seninle sohbet etmeyi çok özledim :(
Ücretsiz Chat Yap
Ücretsiz Chat Yap

Ücretsiz chat kanallarında, genelde tanımadığınız bir kişi ile muhabbet içerisine girersiniz. Tanımadığınız kişi ile yaptığınız chat, biraz tehlikeli olabilir. Şimdi sizlerle iş için kullanabileceğiniz ya da yalnızca eğlence için kullanabileceğiniz Ücretsiz Chat Yap programlarına bakalım.

Sohbetcafe: Tüm dünya tarafından ücretsiz sohbet programı olarak kabül görmüş aynı zamanda bir çok birlikteli hatta evliliklerin gerçekleşmesine vesile olan internet sitesidir. Sohbet odaları şeklinde giriş yapabilirsiniz.

Omegle: Birçok kamera şakasında da kullanılan chat programı omeglede, bazı programları kullanarak kendiniz yerine herhangi bir kişinin videosunu koyarak insanlara şaka yapabilirsiniz. Birçok videoda da omeglede yapılan komik şakaları görebilirsiniz. Ayrıca bu chat programı aslında bir sitedir. Yani bir chat sitesi olup, indirilmesi gerekmez.

MeowChat: MeowChat, bir sürü sapık kişiyi bulabileceğiniz ücretsiz bir chat programıdır. Yurtdışı ya da yurtiçi kişi aramalarında bulunup önünüze çıkan insanlar ile muhabbet açarak chat yapabilirsiniz. Eğer önünüze çıkan insan ile chat yapmak istemiyorsanız, çarpı işaretine basarak başka birine geçebilirsiniz.

Skype: Skype, insanlar ile görüntülü ya da görüntüsüz chat yapmanıza olanak sağlayan bir chat programıdır ve kesinlikle ücretsizdir. Bilgisayarda kullanılabildiği gibi, telefonunuza da indirebilirsiniz.

BeeBEEP: Bu chat programı, basit ve güvenli olduğunu söyler. Dosya veya herhangi başka bir şeyi karşıdaki kişiye rahatlıkla gönderebilirsiniz. Tüm modern işletim sistemlerini desteklediğini vaat eder.

ICQ: Bir chat programıdır ve ücretsizdir, bir zamanlar çok fenomen olan bu sistemi son zamanlarda kullananlar oldukça azaldı.

Flock: Kullanımı zor ya da karmaşık programların iş yerinde size vakit kaybettirmesinden usandıysanız, bu uygulama sizin için ideal olabilir. Oldukça basit olan bu uygulamayı hem bilgisayar üzerinden hem de telefonunuzda kullanabilirsiniz. İş yeri ağınızdaki diğer kullanıcılar ile birebir mesajlaşabilirsiniz.

Zulip: Zulip, ücretsiz ve iş arkadaşlarınız ile bağlantıda kalmak için kullanabileceğiniz basit bir uygulamadır. Sohbetleri konu bazında ayırabilen uygulamayı, beğenebileceğinizi düşünüyorum.

Slack: Video ya da resim gönderebileceğiniz ücretsiz ve basit olan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Takım içi mesajlaşma gibi göze çarpan özellikler sunar.

ücretsiz chat yap Facebook
Yorum Yap
Adınız Soyadınız :
Email Adresiniz :
Yorumunuz :
  • Hakaret ve argo içerikli mesajlar yazmak
  • T.C Anayasa kurallarına aykırı materyalar yayınlamak
  • Relam içerikli yazılar yazmak yasaktır.
  • Kuralları okudum ve kabül ediyorum.

Sohbetcafe

Türkiye'nin Sohbet Ağı 13 yaşında
Valid XHTML Kontrol Css Validator Rss Google inc.